Gavekort    

Hirtshals Gavekort

Her er gaven, der ikke skal byttes. Et smart, nutidigt gavekort i "Dankort" format. Kortet anvendes også på samme måde som dankortet og kan på den måde bruges flere gange og i flere butikker. Køb et elektronisk gavekort hos:

Super Brugsen
Jørgen Fibigersgade 1
9850 Hirtshals
Tlf. 98 94 17 22

Gavekortet udstedes på alle beløb fra 100 kr.
Det koster 10 kr. at få oprettet et gavekort.

Slip for ventetid i butikken - bestil dine gavekort her eller på tlf. 98 94 17 22

Kontroller saldo på dit gavekort klik her 

 

Her kan gavekortet benyttes:


B&B by the Sea Kystvejen 53 www.bbhirtshals.com
Brinck Isenkram Nørregade 4 www.brinckisenkram.dk
Butik Laura Nørregade 3 facebook: Butik-Laura-i-Hirtshals
Bygma  Dalsagervej 6 www.bygma.dk
Diva Nørregade 15  
Fun Park Minkvej 10 www.funparkhirtshals.dk
HB Wellness Nørregade 12 www.hbwellness.dk
Hirtshals Apotek Jørgen Fibigersgade 18 www.hirtshalsapotek.dk
Hirtshals Bog & idé  Hjørringgade 6 www.bog-ide.dk/hirtshals
Hirtshals Cykelforretning & Udlejning Vestergade 4 A www.hirtshalscykler.dk
Hirtshals Museum, VHM Sophus Thomsensgade 6 www.vhm.dk
Høj Data Nørregade 28 www.hoejdata.dk
Kaj Jensen Optik Jyllandsgade 2 www.kajjensenoptik.dk
Krøltoppen Hovedvejen 170 (Runddelen) facebook: FrisorKroltoppen
Lund Interiør Nørregade 1 www.lundinteriør.dk
Matas  Nørregade 2 www.matas.dk
Mimosa Blomster - Vinkrogen  Vestergade 7 www.mimosa-blomster.dk
Montra Skaga Hotel Willemoesvej 1 www.skagahotel.dk
Nordsøen Oceanarium Willemoesvej 2 www.nordsoenoceanarium.dk
Ny Form Hjørringgade 1 www.ny-form.com
Ostemanden Nørregade 15 facebook: Ostemanden-Nørregade-Hirtshals
Pia Harbo Nørregade 11 facebook: piaharbo
Restaurant Lilleheden / Cafe 2 Hjørringgade 2 www.restaurantlilleheden.dk
Ret & Vrang Nørregade 22 www.retogvranghirtshals.dk
Spar / Slagter Winther Margrethevej 12 www.spar.dk
Super Brugsen Jørgen Fibigersgade 1 www.superbrugsen.dk
Uniq Nørregade 2 facebook: UNIQ-Hirtshals
Wagner Nørregade 6 www.wagner.dk
Zjoos Nørregade 8 www.zjoos.dk

Opdateret 25. november 2020

 


Side fra Net For Dig